Bizi Arayın

İnternet Tahsilat

Artık müşterilerinizin ayağına gidip pos cihazını çıkarıp, yok internet çekiyor mu, yok kartın manyetiği çalışıyor mu gibi kaygılarınız olmayacak. Hatta ulaşımın mümkün olmadığı sıkışmış tahsilatlarınızı bile alabileceksiniz. Ayrıca taksitlendirme bile uygulayabileceksiniz. Kesinlikle yıllık bir ücret veya verimsizlikte ödemek zorunda kalmayacaksınız. Her şey o kadar basit olacak ki… Oluşturacağımız web siteniz içerisini entegre edeceğimiz sanal pos uygulaması sayesinde tüm banaklara ait kredi kartlarını alabilecek ve tahsilatını gerçekleştirebileceksiniz. Böylelikle e ticaret denen o canavarı dize getireceksiniz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Sanal POS’unuz ile ödeme seçeneklerini müşterilerinize sunabilirsiniz. Sahtecilik önleme filtreleri sayesinde güvenli alışveriş/ödeme sunan şirketimiz kullandığınız POS cihazı varsa sizlere farklı alternatifler de sunuyor. Anlaşmalı olan 7 bankaya ait kredi kartlarına (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage) taksit imkanı sunan sistem PCI DSS sertifikalı ödeme sayfası, 150’den fazla gelişmiş güvenlik (fraud) filtresini de içerisinde barındırıyor.

Çalışma Şeklimiz

Eskimiş, resim göstermekten başka bir işe yaramayan web sitenizi artık bir kenara atın… bırakın web siteniz sadece tanıtımınızı değil tahsilatınızı da yapsın ki ölçülebilir bir kazancınız olsun web sitenizden.

Bir önceki sayfa